REZULTATI SPECIALNE RAZSTAVE ZA BRITANSKE OVČARSKE PASME, 17.01.2009
 
Collie smooth / Kratkodlaki škotski ovčar
(Stella Clark - GB)

PSI/MALES

Odprti/Open
- 1. CAC, Club winner, BOB - FLYING HEARTBREAKERS DOUBLE ACE
L: Katalin Garda (H)

Prvaki/Champion
- 1. CAC - JACK MACK'S KAIRDEAN
L: Czarnitzki Petra (D)

PSICE/FEMALES

Vmesni/Intermedia
- 1. CAC - SANDCASTLE'S MY CUP OF TEA
L: Žubrinič Nina (CRO)

 

Rough Collie / Dolgodlaki škotski ovčar
(Stella Clark - GB)

PSI/ MALES

Najmlajši/Youngest
- 1. zelo perspektivno/very promissing - KOAKOI VIKING BRIGOREE
L: Kremser Brigita & Vide Marko (SLO)

Vmesni/Intermedia
- 1. CAC, Club winner - NYITRAMENTI X-TRA GOLD
L: Kiss Maria (H)
- 2. R.CAC, - GEANTLES BRAVEHEART
L: Dennisay's & Geantels collies (CRO)

Odprti/ Open
- 1. CAC, - NYITRAMENTI WATERLOO
L: Ritgang Andreas (D)
- 2. R.CAC - PREEMINENT LINE ALWAYS AMAZING
L: Cisek Patricya (PL)

Prvaki/Champion
- 1. CAC - KIWI Z GROJECKICH LAK
L: Zielinska Katarzyna (PL)

PSICE/ FEMALES

Mladiči/Baby
- 1.. zelo perspektivno/very promissing - LUCKY-LUKE STAR HIRIL I HIN DIO
L: Kakas Timea (H)

Najmlajši/Youngest
- 1. zelo perspektivno/very promissing - ANTHRACITE & SNOW OF EDWARD
L: Galmarini edoardo (I)

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner - DENNISAY'S DREAM ROSE
L: Dennisay's & Geantels kennel (CRO)

Odprti/Open
- 1. CAC, Club winner, BOB, BIS - HITPARADE DI CAMBIANO
L. Falletto Gianpaolo (I)

Prvaki/ Champion
- 1. CAC - MARROW BLACK GARDEN OF FAUIRIES
L: Katalin Garda (H)


BOB, Club winner, BIS
HITPARADE DI CAMBIANO

Shetland sheepdog / Šetlandski ovčar
(Stella Clark - GB)

PSI/MALES

Mladi/Junior
- 1. PRM, Junior Club winner - DOUBLE JEUX DES ROMARINS DE MAYERLING
L: Lebar Sandra & Rihard (SLO)

Odprti/Open
- 1. CAC - MARVITHOLL ORION
L: Lebar Sandra & Rihard (SLO)

Prvaki/Champion
- 1. CAC, Club winner, BOB - LUNDECOCK'S HIT AND RUN
L: Van Poppel & Olsen (NL)
- 2. R.CAC - SCOTS DREAM STILL O'THNITE
L: Koenen Marcella, (NL)

PSICE/FEMALES

Odprti/Open
- 1. CAC, Club winner - DAWNVILLE DON'T BETYA BOOTS ON IT
L: De Jong Thea & Koenen Marcella (NL)

Prvaki/Champion
- 1. CAC - LUCKY-LUKE ELENMIRE BLUE ELWING
L: Kakas Timea (H)
- 2. R.CAC - ARCOT STRIKE A POSE
L: Van Poppel Monique (NL)


BOB, Club winner
LUNDECOCK'S HIT AND RUN

Border collie / Borderski ovčar
(John R. Walsh - IRL)

PSI/MALES

Najmlajši/Youngest
- 1. zelo perspektivno/very promissing - BORDERBAY LORD OF THE CLOUDS
L: Masini & Favretto (I)

Mladi/Junior
- 1. PRM, Junior Club winner - SIMARO BRAD PITT
L: Adelsperger Silvia, (D)

Vmesni/Intermedia
- 1. CAC - FLASH TALLY OF GREEN BORDERLINE
L: Schlatzer Elisabeth & Gernot (A)
- 2. R.CAC - BORDERBAY ORO NERO
L: Foi Annalisa (I)

Odprti/Open
- 1. CAC , Club winner - FROM BORDERS HOME GRAT ESCAPE SAM
L: VanAerle E.T.P.M. (NL)
- 2. R.CAC - ALTAMERA MEMPHIS MOONLIGHT
L: Suylen-Boons & Suylen & McCord (D)

Prvaki/Champion
- 1. CAC - FROM BORDERS HOME UNIQUE SEM
L: Smit J.M.C.P. (NL)
- 2. R.CAC - FROM BORDERS HOME URIEL JAIRO
L: Suylen-Boons & Suylen (NL)

PSICE/FEMALES

Najmlajši/Youngest
- 1. zelo perspektivno/very promissing - NICE OF YOU TO COME BYE ONE MORE
L: Rokavec Maja (SLO)

Mladi/Junior
- 1. PRM, Junior Club winner - LORIANNA OOPS I DID IT AGAIN
L: Suylen-Boons & Suylen & Hastings (NL)

Vmesni/Intermedia
- 1. CAC - SIMARO ANGELINA JOLIE
L: Adelsperger Silvia (D)
- 2. R.CAC - FROM BORDERS HOME KOERNIKOVA
L: Smit J.M.C.P. (NL)

Odprti/Open
- 1. CAC - POSEIDON RAMINA-REGAL
L: Lukančič Urša (SLO)

Delovni/Working
- 1. CAC - SHADOW OF AIRE NEVER SAY NEVER
L: Bajc Maša (SLO)

Prvaki/Champion
- 1. CAC, Club winner, BOB - BORDERLINE COUNTRY CHAMPAGNE
L: Adelsperger Silvia (D)
- 2. R.CAC - FROM BORDERS HOME AROUND AGAIN
L: Smit J.M.C.P. (NL)

Veterani/Vetrans
- 1. ODL./EXC. - SIDNEY BORDERBAY
L: Favretto Selene (I)


BOB, Club winner
BORDERLINE COUNTRY CHAMPAGNE

Welsh Corgi Cardigan / Valižanski ovčar Cardigan
(Luis Pinto Teixeira - P)

PSI/MALES

Mladi/Junior
- 1. PRM, Junior Club winner, BOB - MARROW A NEW STAR AT MELNROSES
L: Katalin Garda (H)

Odprti/Open
- 1. CAC, Club winner - COOL BUTCHI GAUCHO
L: Ahtik Uroš (SLO)

PSICE/FEMALES

Mladiči/Baby
- 1. zelo perspektivno/very promissing - BASILEA LUCKY VELES
L: Dobrovolna & Kleinova Edita & Iva (CZ)


Welsh Corgi Pembroke / Valižanski ovčar Pembroke
(Luis Pinto Teixeira - P)

PSI/MALES

Odprti/Open
- 1. CAC, Club winner - SPARK DI CASTEL DI UDINE
L: Jesse Margarete & Raimondo (I)
- 2. R. CAC - SIMPLY RED
L: Scarponi Emanuela (I)

PSICE/FEMALES

Mladiči/Baby
- 1. zelo perspektivno/very promissing - JABADABADU GAUCHO
L: Velepec Martina (SLO)

Odprti/Open
- 1. CAC - DUCHESS DEL CASTEL DI UDINE
L: Scarponi Emanuela (I)
- 2. R.CAC - CHRISTMAS STAR DI CASTEL DI UDINE
L: Jesse Margarete & Raimondo

Prvaki/Champion
- 1. CAC, Club winner, BOB - CORGILANDIA EVANGELYNE
L: Vittoni Elisabetta (I)


BOB, Club winner
CORGILANDIA EVANGELYNE

Bearded collie / Bradati škotski ovčar
(Luis Pinto Teixeira - P)

PSI/MALES

Najmlajši/Youngest
- 1. zelo perspektivno/very promissing - HARRISON KIAORA
L: Klemenc Tina (SLO)

Mladi/Junior
- 1. PRM, Junior Club winner - GRILAND GRAND PRIX
L: Grigoryan & Kupriyanova

Odprti/Open
- 1. CAC - ETIENNE KIAORA
L: Žagar Benedikt (SLO)

Prvaki/Champion
- 1. CAC, Club winner - FIRSTPRIZEBEARS ENFIELD
L: Klimova Lenka & Sanchez Alberto (CZ)
- 2. R.CAC - CELTIC PRIDE OF SMARTNESS
L: Dlociok Pawel (PL)

PSICE/FEMALE

Prvaki/Champion
- 1. CAC, Club winner, BOB - SPICE OF LIFE BUSY BODY BACCARA
L: Grigoryan Karina (RUS)

 

Old English sheepdog / Bobtail
(Luis Pinto Teixeira - P)

PSI/MALES

Oprti/Open
- 1. CAC - TANTOTUONOCHEPIOUVE DEI VIAGGI DI GULLIVER
L: Sechi Umberto & Cinzia (I)
- 2. R.CAC - KOMAROMI KOCOS BOBY
L: Vučajnik Tanja & Polovič Silvo (SLO)

Prvaki/Champion
- 1. CAC, Club winner - GRILAND GOLDSMITH
L: Grigoryan Karina (RUS)
- 2. R.CAC - ARYAKAS FOTIOS
L: Matejčič & Smolič & Kanales, (CRO)

PSICE/FEMALES

Vmesni/Intermedia
- 1. CAC - POLE POSITION'S NASDAQ
L: Haas Doris (D)

Open/Odprti
- 1. CAC, Club winner, BOB - GRILAND BEAUTY BEAR
L: Grigoryan Karina (RUS)

Prvaki/Champion
- 1. CAC - GRILAND WONDERFUL EXPRETION BEAR CAP
L: Grigoryan Karina (RUS)
- 2. R.CAC - COMUNQUEVADASARAUNSUCCESO
L: Hochwald Ute (D)


BOB, Club winner
GRILAND BEAUTY BEAR

 

 
   
 
All contents & copy; 2004. All rights reserved