4. specialna razstava za britanske ovčarske pasme 12.1.2008
Sodniki/judges:
Beata Petkeviča, LV (Rough Collie, Smooth Collie, Welsh Corgi Pembroke, Welsh Corgi Cardigan)
Ruth Wagner, LUX
(Shetland Sheepdog, Border Collie)
Miroslav Zidar, SLO (Old English Sheepdog, Beraded Collie)
 

PSI/ MALES

Mladiči/ Baby
- 1. zelo perspektivno/very promissing- SHINUBA'S LOUD'N PROUD
L: Dana Volkova

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner - NECESSITY BURTON
L: Edit Upor

Vmesni/ Intermedia
- 1. CAC - ETIENNE KIAORA
L: Benedikt Žagar, SLO
- 2. R. CAC - INDIAN OD EMY DESTINOVE
L: Zuzana Slivkova

Prvaki/ Champion
- 1. CAC, Club Winner - DEA-DRO MARCO POLO
L: Alexandra Bugarova

Veterani/ Veteran
- 1. odl., BOB - NATTERJACK JAY KAY
L: Dana Volkova

PSICE/ FEMALES

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner - CALL ME STAR DE CHESTER
L: Polona Blatnik

Odprti/ Open
- 1. CAC - SAGENA MEXX
L: Filipo Rippoli

Prvaki/ Champion
- 1. CAC, Club Winner - SCOTTIE-CAMERON DEBORAH MACQUEEN
L: Veronika Vass
- 2. R.CAC - SIGGANS FELICIA
L: Dana Volkova


Natterjack Jay Kay - BOB




 
Border Collie/ Borderski ovčar

PSI/ MALES

Najmlajši/ Puppy/ Youngest
- 1. zelo perspektivno/very promissing - BLYTH BEI
L: Matejka Tomazin

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Club Junior Winner - GREENPIRE BURLINGTON
L: Horvath & Sorre & Pataki

Vmesni/ Intermedia
- 1. CAC - BORDERLINE COUNTRY X-RAY
L: Nemec & Weber
- 2. R.CAC - SILVER DOLLAR FROM CAROLYN'S HOME
L: Sabine Witfeld

Delovni/ Working
- 1. CAC - BORDERLINE COUNTRY TORNADO
L: Heidi Poschacher & Sorre
- 2. R.CAC - BRAIN'S BEAUTY MY OH TU KAN DU
L: Annete dogs & Manni Fabrizio

Prvaki/ Champion
- 1. CAC, Club Winner, BOB - FROM BORDERS HOME UNIQUE SEM
L: Johannus Smit
- 2. R.CAC - BORDERLINE COUNTRY TEMPEST
L: Nemec & Weber

PSICE/ FEMALES

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Club Junior Winner - GREENPIRE BURBERRY
L: Horvath & Sorre & Pataki

Vmesni/ Intermedia
- 1. CAC, Club Winner - POSEIDON RAMINA-REGAL
L: Urša Lukančič

Odprti/ Open
- 1. CAC - FROM BORDERS HOME AROUND AGAIN
L: Johannus Smit
- 2. R. CAC - TAMARSH CAPTIVATION
L: Ulla & Andrej Kerpan

Prvaki/ Champion
- 1. CAC - FROM BORDERS HOME WIND OF CHANCE
L: Johannus Smit, NL
- 2. R.CAC - BAY OF GOLD
L: Kocjančič Simon


From Borders Home Unique Sem- CAC, Club Winner , BOB



 

PSI/ MALES

Mladiči/ Baby
- 1. zelo perspektivno/very promissing- BOTTOM SHAKER MY SECRET
L: Jozsef Ildiko& Ricz Koroknai

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner - MEMORY OF LOVE AMADEUS
L: Alexandra Brenner

Vmesni/ Intermedia
- 1. CAC, Club Winner, BOB - ROLLINGVIEW SHAGGY BLUE ZORBAS
L: Andrea & Gerald Semmelroth

Prvaki/ Champion
- 1. CAC - GRILAND BORN TO RUN
L: Karina Grigoryan
- 2. R.CAC - ICING ON THE CAKE BY SILVER WHIRLWIND
L: Jozsef Ildiko& Ricz Koroknai

PSICE/ FEMALES

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner - MEMORY OF LOVE ANAFRID
L: Sylvia & Dietmar Hrovat

Vmesni/ Intermedia
- 1. CAC - SHAGGY BLUE BOB'S HIGH ENERGY
L: Baro Kai

Odprti/ Open
- 1. CAC - SHAGGY BLUE BOB'S BEHIND BLUE EYES
L: Manuel Semmelroth

Prvaki/ Champion
- 1. CAC, Club Winner - GRILAND BEAUTY BEAR
L: Karina Grigoryan


Rollingview Shaggy Blue Zorbas -CAC, Club Winner, BOB


 
 

PSI/ MALES

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner, BOB - DENNISAY'S DOUBLE DIAMOND
L: Sabolić & Mijatović

Odprti/ Open
- 1. CAC, Club Winner - RINEWELD VISCOUNT
L: Ljubo Stojanovič

PSICE/ FEMALES

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner - GILLYFLOWER VON ROTTENSTEIN
L: Fam. Modl

Vmesni/Intermedia
- 1. CAC - ANDROMA FATAL SWEET ZOEY
L. Andreja & Martina Velepec

Prvaki/ Champion
- 1. CAC, Club Winner -TCHOUPI DES BELDONES
L: Emanuela Licini


Dennisay's Double Diamond - CAC, Club Winner, BOB
 
 
Shetland Sheepdog / Šetlandski ovčar

PSI/MALES

Najmlajši/ Puppy
/ Youngest
- 1. zelo perspektivno/very promissing - PEPPER FROM LADY LUCIA
L: Annette Drechsler

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner - MIKRACULIX VOM AFFINGER BACH
L: Annette Drechsler

Vmesni/ Intermedia
- 1. CAC - MARVITHOLL ORION
L: Sandra & Rihard Lebar
- 2. R. CAC - LITTLE LOVER LEE OF QUEENSLAND
L: Regina Erhart-Thurnheer

Odprti/ Open
- 1. CAC - QUASHEE CHEEKY JOKER
L: Monique Van Poppel
- 2. R. CAC - ORACLE OF LIGHT IN BLU FROM DANGEROUS DREAM
L: Regina Erhart-Thurnheer

Prvaki/ Champion
- 1. CAC, Club Winner, BOB - QUASHEE UNCOVERED GLAMA BOY
L: Emilio Castillo
- 2. R. CAC - LUNDECOCK'S LUNACY
L: I. Fokina

PSICE/ FEMALES

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner - SHELTIKO CARMELLA
L: Sandra & Rihard Lebar

Odprti/ Open
- 1. CAC, Club Winner - DAWNVILLE ALL THAT AND MORE
L: Marcella Koenen
- 2. R. CAC -ISMENE VOM AFFINGER BACH
L: Annette Drechsler

Prvaki/ Champion
- 1. CAC - CARMYLIE PLAYTIME AT KAPALAKOPIA
L: Kitta & Antti Haapsaari


Quashee Uncover Glama Boy - CAC, Club Winner, BOB

 
 
 
Smooth Collie/ Kratkodlaki škotski ovčar

PSI/ DOGS

Vmesni/ Intermedia
- 1.
CAC - PAPAYA WHIP V. SHAKA'S ROYAL KRAAL
L: Lainio Riikka

Odprti/ Open
- 1. CAC - JACK MAKC'S KAIRDEAN
L: Petra Czarnitzki

Prvaki/ Champion
- 1. CAC, Club Winner, BOB- SANDCASTLE'S OLIWER HARDY
L: Pia Petman

PSICE/ FEMALES

Vmesni/ Intermedia
- 1.
CAC - SELBIT SHENNON
L: Lea Bohnec
- 2. R. CAC - FAITH DEL PASSO DEL TURCHINO
L: Francesca Mussi & Richard Hellman

Odprti/ Open
- 1. CAC, Club Winner - SANDCASTLE'S SWING 'N'SMILE
L: Dita Ungarova
- 2. R. CAC - SECRET AFFAIR'S FLY ME TO THE MOON
L: Sari Kupiainen & Laurila Riita

Prvaki/ Champion
- 1. CAC -JACK MACK'S FIZ-GIG FLITTER
L: Gudrun Hartman


Sandcastle's Oliwer Hardy - CAC, Club Winner, BOB
 
 
 
 

PSI/ MALES

Mladi/ Junior

- 1.
PRM, Junior Club Winner, BOB -PIRTEK CANZONE D'MARE
L: Dorota Wronska

Odprti/ Open
- 1. CAC - COURTLY BLUE WISH FOR CONTROVERSA
L: Natalia Bulygina

PSICE/ FEMALES

Prvaki/ Champion
- 1. CAC - SARGITIN GET BEAUTIFUL
L: Leena Sormunen


 
 
 

PSI/MALES

Najmlajši/ Puppy
/ Youngest
- 1. zelo perspektivno/very promissing - ANDVOL PINKERTON
L: Olga Shuvalova

Mladi/ Junior
- 1.
PRM, Junior Club Winner- NOSTALGI PATRICIY
L: A.V. Bazanova

Vmesni/ Intermedia
- 1.
CAC - VLATERPOLG SHUVALOVSKIY BRILLIANT
L: S. Borisova

Odprti/ Open
- 1.
CAC- ANDVOL YUZHNY VETER
L: Olga Soboleva

Prvaki/Champion
- 1.
CAC, Club Winner, BOB - TWINAN GOLD SOVEREIGN
L: M. Volkova

PSICE/ FEMALES


Najmlajši/ Puppy/ Youngest
- 1. zelo perspektivno/very promissing - ANDVOL OCHEY OCHAROVANIE
L: M. Bazanova

Mladi/ Junior
- 1.
PRM, Junior Club Winner-ANDVOL MALENKAYA FEYA
L: M. Volkova

Odprti/ Open
- 1. CAC, Club Winner - DRAGONJOY
L: Chiar Ceredi
- 2. R. CAC - CRAIGYCOR
L: Olga Shuvalova


Twinan Gold Sovereign - CAC, Club Winner, BOB

 
   
 
All contents & copy; 2004. All rights reserved