3. specialna razstava za britanske ovčarske pasme 13.1.2007
Sodnik/judge:
Robin Searle, IRL (Shetland Sheepdog, Smooth Collie, Rough Collie)
Miroslaw Redlicki, PL (Welsh Corgi Pembroke, Welsh Corgi Cardigan, Border Collie, Old English Sheepdog, Beraded Collie)
 

PSI/ DOGS

Mladiči/ Baby
- 1. zelo perspektivno - STARS AT SEA VISIONNAIRE
L: Polona Blatnik, SLO

Najmlajši/ Puppy
- 1. zelo perspektivno, 3. najlepši najmlajši pes razstave - ETIENNE KIAORA
L: Benedikt Žagar, SLO

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner - CHICCO VANILKA
L: Dana Volkova, CZ

Odprti/ Open
- 1. CAC - STARS AT SEA ZZ TOP
L: Lučka Žižmond, SLO

Prvaki/ Champion
- 1. CAC, Club Winner, BOB, BIS 3 - FIRSTPRIZEBEARS COMANCHE
L: Lenka Klimova, CZ
- 2. R.CAC - NATTERJACK JAY KAY
L: Dana Volkova, CZ

Veterani/ Veteran
- 1. odl., najlepši veteran - NATTERJACK'S JUST CZECHING
L: Dana Volkova, CZ

PSICE/ FEMALES

Najmlajši/ Puppy
- 1.
zelo perspektivno - ELLE KIAORA
L: Lenka Klimova, CZ

Vmesni/ Intermedia
- 1. CAC, Club Winner - SAGENA MAX MARA
L: Jure Crnkovič, SLO

Odprti/ Open
- 1. p.d. - FIRSTPRIZEBEARS ABILENE
L: Lenka Klimova, CZ

Prvaki/ Champion
- 1. CAC - SIGGANS FELICIA
L: Dana Volkova, CZ
- 2. R.CAC - NO-NONSENSE'S DACHENKA
L: Karina Grigoryan, RU


Firstprizebears Comanche-CAC, Club Winner, BOB, BIS 3

Sagena Max Mara - CAC, Club Winner

Chicco Vanilka-PRM, Junior Club Winner
 
Border Collie/ Borderski ovčar

PSI/ DOGS

Najmlajši/ Puppy
- 1. perspektivno - OLYMPIC AT REAL PEARL
L: Darja Koša, SLO

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Club Junior Winner - FLOWER OF OLD HILL FELLOW
L: Aleksandra Horvat, SLO
- 2. odl.2 - FROM BORDERS HOME CANE MCLORD
L: J.M.C.P Smit, NL
- 3. odl.3 - BORDERBAY OTHER SIDE OF THE MOON
L: Daniele Masini & Selene Favretto, I
- 4. odl.4 - VAL SETA DEL ORO
L: Janez Jamnik, SLO

Vmesni/ Intermedia
- 1. p.d. - FLOWER OF OLD HILL EDISON
L: Modeszta Molnar, H

Odprti/ Open
- 1. CAC, Club Winner - FROM BORDERS HOME UNIQUE SEM
L: Johannus Smit, NL

Prvaki/ Champion
- 1. CAC - ALLYMOON DREAM ANOTHER DREAM
L: Falletto Gianpaolo, I
- 2. R.CAC - TONKORY VALLEY OF THE STORM
L: J.M.C.P. Smit, NL

PSICE/ FEMALES

Najmlajši/ Puppy

- 1. zelo perspektivno - GREEN MUBEV AZRA
L: Andrej & Ulla Kerpan, SLO

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner, BOB, najlepši mladi pes razstave, BIS - BORDERGUARD IRIS
L: Dora Benedek Korosine, H
- 2. odl.2 - FROM BORDERS HOME COLLECTORS ITEM
L: J.M.C.P. Smit, NL
- 3. odl.3 - NICE OF YOU TO COME BYE RED ROSE
L: Judit Novak, H
- 4. odl.4 - POSEIDON RAMINA - REGAL
L: Urša Lukančič, SLO
- p.d. - GINGERBELL FATAL ATTRACTION
L: Maja Štrukelj, SLO
- p.d. - FLOWER OF OLD HILL FREEZIA
L: Petra Hladnik, SLO
- p.d. - VOLARE SETA DEL ORO
L: Gašper Ažman, SLO
- p.d. - VARVARA SETA DEL ORO
L: Cvetka Gorjan, SLO
- p.d. - MIRACLE
L: Lara Pečar, SLO
- p.d. - FLOWER OF OLD HILL FUTURE GLORY
L: Laura Pal, H
- dobro - BRID'SKY JOY OVČARSKA
L: Eva Pirc, SLO

Vmesni/ Intermedia
- 1. CAC, Club Winner - BORDERBAY FIRST LOVE
L: Daniele Masini & Selene Favretto, I
- 2. p.d. - FLOWER OF OLD HILL ELANOR
L: Kata Kerenyi, H
- 3. dobro - McOVEN OBI OKSANA
L: Anja Armič, SLO

Odprti/ Open
- 1. CAC - LINA ROZENPLAC
L: Igor Harej, SLO
- p.d. - LUNA ROZENPLAC
L: Igor Harej, SLO
- p.d. - LENA ROZENPLAC
L: Gala Andrič Rebolj, SLO

Prvaki/ Champion
- 1. CAC - FROM BORDERS HOME WIND OF CHANCE
L: Johannus Smit, NL
- 2. R.CAC - NALA MAKE ALL HAPPY McOVEN
L: Igor Harej, SLO


Borderguard Iris-PRM, Junior Club Winner, BOB, najlepši mladi pes razstave, BIS

Borderbay First Love-CAC, Club Winner

From Borders Home Unique Sem- CAC, Club Winner


Flower Of Old Hill Fellow - PRM, Junior Club Winner
 

PSI/ DOGS

Vmesni/ Intermedia
- 1. CAC - RETURN TO FUTURE DEI NOBILPAZZI
L: Dejan Amon, SLO

Odprti/ Open
- 1. CAC, Club Winner, BOB - SHAGGY BLUE BOB'S BLACK JACK
L: Christel Fiedler, D
- 2. p.d. - KOMAROMI KOCOS BOBY
L: Tanja Vučajnk

Prvaki/ Champion
- 1. CAC - GRILAND BORN TO RUN
L: Karina Grigoryan, RU

PSICE/ FEMALES

Odprti/ Open
- 1. p.d. SHAGGY BLUE BOB'S BEHIND BLUE EYES
L: Manuel Semmelroth, D

Prvaki/ Champion
- 1. CAC, Club Winner - GRILAND BEAUTY BEAR
L: Karina Grigoryan, RU
- 2. R.CAC - BARKING BOBBY'S RAY OF LIGHT
L: Andrea Semmelroth, D


Shaggy Blue Bob's Black Jack-CAC, Club Winner, BOB

Griland Beauty Bear - CAC, Club Winner
 
 

PSI/ DOGS

Najmlajši/ Puppy

- 1. perspektivno - ANDROMA ETERNAL FLAME
L: Katarina Petrič, SLO

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner, 3. najlepši mladi pes razstave - RINEWELD YORKSHIRE
L: Erika Lissai, H
- 2. odl.2 - BORN TO BE IDOL
L: Katarina Drašler, SLO
- p.d. ARES NAD MLINI
L: Blaž Kreculj, SLO
- p.d. - A TOUCH OF FROST DES MARECAGES DU PRINCE
L: Neda Starman Ržišnik, SLO

Odprti/ Open
- 1. CAC, Club Winner, BOB - NYTRAMENTI PERPETUAL MOBILE
L: Janos Balazsovits, H
- 2. R.CAC - RINEWELD TIME OF BLACK NIGHT
L: Erika Lissai, H

Prvaki/ Champion
- 1. CAC - BROOKLYNSON ALEXANDER
L: Jadranka Smojver Selimović & Igor Selimović, HR

PSICE/ FEMALES

Mladiči/ Baby
- 1. zelo perspektivno - JOY OF MY LIFE VON DER ISCHLERBAHN
L: Andreja & Martina Velepec, SLO

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner - RINEWELD YOUNG CLEAM OF HOPE
L: Erika Lissai, H

Vmesni/Intermedia
- 1. CAC - UNADINOTTE DI CAMBIANO
L. Lisa Riccardi, I
- 2. R.CAC - CHERRY BLOSSOM
L: Emanuela Licini, I
- 3. odl.3 - DOUBLE SCOTCH BLACK XANTHINE
L: Gabor Racz, H

Odprti/ Open
-1. CAC - KEY LINE LA VIE EST BELLE
L: Emanuela Licini, I
- 2. p.d. - HYTCH MARROW BLACK GARDEN OF FAIRIES
L: Garda Katalin, H

Prvaki/ Champion
- 1. CAC, Club Winner - NEW INSPIRATION ZE ZLATE JALNY
L: Janos Balazsovits, H


Nytramenti Perpetual Mobile-CAC, Club Winner, BOB

New Inspiration Ze Zlatne Jalny - CAC, Club Winner

Rineweld Yorkshire-PRM, Junior Club Winner, 3. najlepši mladi pes razstave

Rineweld Young Cleam Of Hope-PRM, Junior Club Winner
 
 
Shetland Sheepdog / Šetlandski ovčar

PSI/DOGS

Najmlajši/ Puppy

- 1. perspektivno - LUCKY-LUKE ELENMIRE ELDAMAR BLUE ELROS
L: Timea Kakas, H

Mladi/ Junior
- 1. PRM, Junior Club Winner, 2. najlepši mladi pes razstave - MARVITHOLL ORION
L:Sandra & Rihard Lebar, SLO
- 2. odl.2 - BLACKY PAINT IT BLACK FROM SHAMROCK RIVER
L: Nevenka Čavlek & Jadranka Mijatović, HR
- 3. odl.3 - AMADEUS LITE MY FIRE
L: Janez Prinčič, SLO
- 4. p.d. - COCA-COLA CID ZE SOUHVEZDI ORIONU
L: Miroslav & Milada Venečkovi, CZ

Vmesni/ Intermedia
- 1. CAC - QUASHEE CHEEKY JOKER
L: Monique van Pappel, NL
- 2. R. CAC - AGENT SECRET BOND DES ROMARINS DE MAYERLING
L: Judit Korosz-Papp, H
- 3. odl.3 - LUCKY-LUKE CORANAR-GOLD ERESTOR
L: Timea Kakas & Adrienn Rozsa, H
- p.d. - ENFY'S EARLIRISER
L: Bruno Bertarini, I
- p.d. - NITRAMENTI LITTLE ABETTOR
L: Janos Balazsovits, H

Odprti/ Open
- 1. CAC, Club Winner, BOB - DAWNVILLE YOU'VE GOTTA BE KIDDING
L: Marcella Koenen, NL
- 2. R. CAC - ENFY'S EASY RIDER
L: Laura Bianconi, I
- p.d. - INNATE TALENT Z DABLOVY STUDANKY
L: Klavdija Šipek, SLO
- p.d. - OLIVER TWIST Z DABLOVY STUDANKY
L: Vlasta Liškova, CZ

Prvaki/ Champion
- 1. CAC - GEITERYGGEN'S BARNEY
L: Monique van Pappel & Helge Olsen, NL
- p.d. - OLIN Z VESNIČKY U HRANIC
L: Miroslav & Milada Vanečkovi, CZ
- p.d. - ARAN
L: Bruno Bertarini & Spaziani, I

PSICE/ FEMALES

Mladiči/ Baby
- 1. zelo perspektivno, 2. najlepši mladič razstave - SHELTIKO ALOA
L: Sandra & Rihard Lebar, SLO
- 2. zelo perpektivno - BLUE DIAMOND FROM MANOR AT MOUNTAIN
L: Fam. Drechsel, D

Najmlajši/ Puppy
- 1. zelo perspektivno, 2. najlepši najmlajši pes razstave - LUCKY-LUKE ELENMIRE BLUE ELWING
L: Timea Kakas, H

Mladi/ Junior
- p.d. - LUCKY-LUKE DARK DRYAD EUROPE
L: Kakas Timea, H
- p.d. - ARCADIA LIKE A VIRGIN
L: Franka Oblak, SLO

Vmesni/ Intermedia
- 1. CAC, Club Winner - ISMENE VOM AFFINGER BACH
L: Fam. Drechsel, D
- 2. R. CAC - ALYSSA MILANO POHOEBE DES ROMARINS DE MAYERLING
L: Judit Korosz-Papp, H
- 3. odl.3 - ARCOT STRIKE A POSE
L: Monique van Pappel, NL
- 4. odl.4 - UTOPIA BLACK VON DEN HAUSRUCK-SHELTIES
L: Ute Hofbeck, A

Odprti/ Open
- 1. CAC - ENFY'S DANCING FLAMES
L: bruno Bertarini, I
- 2. R. CAC - KLEOPATRA'S KISS THE SOUTH'S STAR
L: Boglarka Wiechner, H
- p.d. SILVER DREAM CHRISTMAS CHILD
L: Nataša Golob, SLO
- p.d. DAWNVILLE ALL THAT AND MORE
L: Marcella Koenen, NL
- p.d. FANTASY FJASKA VOM AFFINGER BACH
L: Fam. Drechsel, D

Prvaki/ Champion
- 1. CAC - CROWNED CRANE GOLD ANASTASIA
L: Boglarka Wiechner, H
- p.d. SILVER DREAM SHRISTMAS SURPRISE
L: Fam. Drechsel, D


Dawnville You've Gotta Be Kidding-CAC, Club Winner, BOB
Ismene vom Affinger Bach - CAC, Club Winner


Marvithool Orion-PRM, Junior Club Winner, 2. najlepši mladi pes razstave
 
 
 
Smooth Collie/ Kratkodlaki škotski ovčar

PSI/ DOGS

Najmlajši/ Puppy

- 1. zelo perspektivno - FLYING HEARTBREAKERS DOUBLE ACE
L: Garda Katalin, H

PSICE/ FEMALES

Mladiči/ Baby
- 1. zelo perspektivno, najlepši mladič razstave- SELBIT SHENNON
L: Lea Bohnec & Nenad Krznar, SLO

Najmlajši/ Puppy
- 1. zelo perspektivno, najlepši najmlajši pes razstave - FLYING HEARTBREAKERS DOUBLE CHARM
L: Garda Katalin, H

Prvaki/ Champion
- 1. CAC, Club Winner, BOB, BIS 2 - BALLET DANCER IN BLACK DEL CASTELGAVONE
L: Roberta Semenzato, I


Ballet Dancer In Black del Castelgavone-CAC, Club Winner, BOB, BIS 2
 
 
 
 

PSICE/ FEMALES

Odprti/ Open
- 1. CAC, Club Winner, BOB - FEST CEJLA
L: Garda Katalin & Maria urban, H


Fest Cejla-BOB
 
 
 

PSI/DOGS

Prvaki/Champion
- 1.
CAC, Club Winner - WHISTLEWAY JUSTIN THYME
L: Esther Ferrari, I
- 2.
p.d. - KONGEN A'QUENNS AV LEE ARMAND
L: Vigdis Loken & Ole Einar, N

PSICE/ FEMALES


Odprti/ Open
- 1. p.d.- WHARRYNTOS DENNIS POTTER FOR SAMOVAR
L: Giorgio Bandiziol, I

Prvaki/ Champion
- 1. CAC, Club Winner, BOB - BLUE CRAZY BREEZE EMMA WIND SONG
L: Liliana Grugni, I


Blue Crazy Breeze Emma Wind Song-CAC, Club Winner, BOB

Whistleway Justin Thyme-CAC, Club Winner
 
   
 
All contents & copy; 2004. All rights reserved